Nilüfer Ne Dedi?

Nilüfer Ne Dedi?

Şarkıcı Nilüfer, sosyal medyada paylaşılan Help Turkey etiketine tepki göstererek, ‘Türkiye’nin dünyaya karşı böylesine aciz durumda görünmesi benim milli duygularımı yaralıyor’ dedi. Besteci ve söz yazarı Şehrazat ‘Bu yardım çağrısı çok ağrıma gitti. Vatanım bu acziyete düşecek ülke değildi.

Nilüfer yangınlar için ne dedi?

Nilüfer konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ‘Türkiye’nin dünyaya karşı böylesine aciz durumda görünmesi benim milli duygularımı yaralıyor’ ifadelerine yer verdi. Türkiye’de art arda çıkan yangınlara karşı cansiparhane bir çalışma yapıldı.

Nilufer ne demis?

Sanatçı Nilüfer, sosyal medyada ‘Help Turkey’ etiketli paylaşımlar için, ‘Benim içime sinmedi paylaşmadım. Türkiye’nin dünyaya karşı böylesine aciz durumda görünmesi milli duygularımı yaralıyor’ ifadelerini kullanmıştı. Nilüfer, tepki alan sözlerinin ardından yeni bir açıklama yayımladı.

Nilufer aydin kimdir?

Nilüfer Aydan, 29 Şubat 1940 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Aydan Canbula’dır. 1955 yılında sinemaya bir filmde küçük bir figüran rolü ile başladı. Daha sonra 1958 yılında profesyonel sinema oyunculuğuna “Altın Kafes” adlı sinema filmi ile devam etti. Bir iş ortaklığı kuran bu iki genç 1958 yılında evlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector