Nilüfer Çevikel Kimin Kızı?

Nilüfer Çevikel Kimin Kızı?

Kızı Nilüfer ve oğlu Tolga Çevikel’i de en iyi şekilde yetiştiren Tarık Çevikel, herkesin eğitimini tamamlayarak, aydın olması gerektiğinin altını çiziyor. Babasıyla aynı dünya görüşüne sahip olduğunu ifade eden Nilüfer Çevikel ise, ‘Armut dibine düşer. Babam neyse biz de onun gölgesiyiz diyor.

Nilufer Çevikel Kimdir?

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (DOSABSİAD) kadın olan ilk Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yine Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye Genç İş Adamlari Derneği’nde (TÜGİAD) Genel Başkan yardımcısı olarak görevini yürütüyor.

Dosabsiad nedir?

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu üyeleri, hayvanların soğukta aç kalmaması için mama dağıttı. Fabrikalar, sanayi bölgelerindeki enerji kısıtlaması sebebiyle üretime 3 günlük ara verirken, bölgedeki sokak hayvanları için mama dağıtıldı.

Dosab nereye bağlı?

Dosab Cami 40.268391 enlem ve 29.067043 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Demirtaş Sakarya Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Dosab Cami haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dosab Cami posta kodu 16245.

Dosab semt polikliniği hangi bölümler var?

DOSAB Semt Polikliniği’nde genel cerrahi, göğüs hastalıkları, nöroloji, kulak burun boğaz, göz, kardiyoloji, fizik tedavi, ortopedi, radyoloji, cildiye, plastik cerrahi, kadın doğum, çocuk hastalıkları, enfeksiyon, psikiyatri, beyin cerrahi ve üroloji branşlarında vatandaşlara nitelikli sağlık hizmeti veriliyor.

Demirtaş hangi belediyeye bağlı?

Demirtaş, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı bir nahiyedir. 2007 Yerel Seçimleri’ne kadar Demirtaş Belediyesi olarak ayrı bir devlet kuruluşuydu. Fakat bu tarihten sonra Osmangazi Belediyesi’ne bağlandı. Şu anki belediye binası Halk Eğitim Merkezi olarak kullanılmaktadır.

You might be interested:  Emirgan Lale Festivali Ne Zaman Bitiyor?

Bursa Dosab nereye bağlı?

Dosab Semt Polikliniği 40.268372 enlem ve 29.067455 boylamda yer almaktadır. Osmangazi ilçesine bağlıdır. Dosab Semt Polikliniği haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dosab Semt Polikliniği posta kodu 16245.

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi hangi semtte?

Sokak (Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi) Posta Kodu 16110. Konak Mh. İhsaniye Mh.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi hangi ilçe?

Osmangazi ilçesine bağlıdır. Demirtas Organize Sanayi Bolgesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Demirtas Organize Sanayi Bolgesi posta kodu 16369.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector