Lale Kart Nasıl Alınır?

Lale Kart Nasıl Alınır?

Lale Kart üyesi olmak ya da üyeliği yenilemek Üyeliğinizi aynı zamanda hafta içi ofis saatleri içinde (10.00-13.00 ve 14.00-18.00) arasında hizmet veren ve İKSV’nin 5. katında yer alan üyelik ofisinden başlatabilirsiniz (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane 34433 İstanbul).

Lale Kart kaç TL?

4 çeşidi bulunmaktadır. bunlar: sarı lale kart: öğrenci, öğretim görevlisi ve 65 yaş üstü, senelik 200 tl. kırmızı lale kart: senelik 350 tl. beyaz lale kart: senelik 2.500 tl.

Lale Kart üyeliği nedir?

İKSV tarafından 2002 yılından bu yana sürdürülen Lale Kart üyelik programı, Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı ve Mavi Lale olmak üzere beş farklı kategoride bir araya getirdiği 4.500’ü aşkın üyesine vakfın düzenlediği tüm etkinliklerde birçok ayrıcalık ve öncelik sağlıyor.

Siyah Beyaz Lale Kart nedir?

Siyah Lale Kart, İKSV’nin vakfa bireysel olarak en üst seviyede bağış yapan üyelerini bir araya getiren kategori. Sayıları 100 ile sınırlı olan Siyah Lale Kart üyeleri, tüm İKSV etkinliklerinde birçok özel ayrıcalıktan yararlanıyor.

Sarı Lale Kart nedir?

bir tane kırmızı lale kart alıp 400 lira vermektense, iki tane alıp 250 lira ödeyerek yine iki kişilik indirim kazandıran kart. her türlü bir kırmızı yerine iki tane sarı almak mantıklı.

Askıda Ne Var Lale Kart?

Üniversite öğrencilerine 2012’den beri yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap, yurtdışı stajı gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan sosyal girişim Askıda Ne Var ile Lale Kart çok özel bir işbirliğine imza atıyor.

You might be interested:  Çocuklar Duymasın Yasemin Kim?

IKSV öğrenci bileti nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet Kullanım Koşulları

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Passo Mobil uygulaması üzerinden Genç Bilet satın alınamaz. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır.

IKSV ana gişe nerede?

İksv Ana Gişe, i̇ş merkezi, Evliya Çelebi Mah., Meltem Sok., No:6, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Eczacıbaşı Genç bilet nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır. Her etkinliğin kontenjanına bağlı olarak, sınırlı sayıda Eczacıbaşı Genç Bilet satışa sunulacaktır.

Lale Kart nerelerde geçerli?

İndirimli mekânlar, İKSV Lale Kart Üyelik Programı’na yıl boyunca destek veren kurum ve kuruluşların genel adıdır. Çeşitli kültür merkezleri, sinemalar, tiyatrolar, kitap ve müzik evleri, kulüpler, kafe ve restoranlardan oluşan indirimli mekânlar, İKSV Lale Kart üyelerine indirim ve kolaylıklar sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector