Hızlı cevap: Bahçe Duvarından Aştım Kim Söylüyor?

Hızlı cevap: Bahçe Duvarından Aştım Kim Söylüyor?

Bahçe duvarından aştım kime ait?

Neşet Ertaş – Bahçe Duvarından Aştım – YouTube.

Gönül Dağı Bahça Duvarından Aştım kim söylüyor?

‘ Gönül Dağı ‘, ilk bölümden itibaren diziye büyük ilgi gösteren izleyicilerine 2021 sürprizi hazırladı. Geçtiğimiz bölümlerde yapılan ses yarışmasında Neşet Ertaş ustanın “ Bahça Duvarından Aştım ” eseriyle birinci olan Selami (Eser Eyüboğlu), 11. Bölümde, yepyeni bir şarkıyla ekranlara geliyor.

Bahçe duvarından aştım türküsü hangi bölgeye ait?

Bu türkü Kırşehir ilimize aittir. Bu yüzden cevabımız ”Kırşehir Yöresine” aittir olmalıdır.

Ayşe Dinçer Bahçe Duvarından Aştım klibi nerede çekildi?

Ankaralı Ayşe Dinçer, Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu’nun 9 yaşındaki kızı Elif Sarıoğlu ile birlikte ‘ Bahçe Duvarından Aştım ‘ adlı türkünün klibini çekti. Limyra Antik Kenti ile limanda çekilen klipte Ankaralı Ayşe ile Elif aynı kıyafetleri giyerek kamera karşısına geçti.

Mayi olmak ne demek?

Olası olmak, mümkün olmak, e-bilmek, a-bilmek.

Eyüp Eseroğlu kim?

Eser Eyüpoğlu TRT 1 ekranlarında 202-2021 sezonunda yeni başlayacak Gönül Dağı dizisine adını yazdıran isimlerden birisi oldu. 36 yaşında olan oyuncu ve müzisyen olan Eser son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde rol almıştır.

Gönül dağı nerede çekiliyor?

Gönül Dağı dizisinin çekim yeri Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleşmektedir. Gönül Dağı dizisi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır.

Selami kim?

Gönül Dağı dizisinin Selami karakterini Eser Eyüboğlu canlandırmaktadır. Eser Eyüboğlu 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Şevkat Yerimdar dizisinde almış olduğu rolle meşhur olmuştur. Şuan da Gönül Dağı dizisinde Selami karakterini canlandırmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector