Gül Inşaat Kimin?

Gül Inşaat Kimin?

Gül İnşaat LTD. 30 Yıldır inşaat sektörünün önemli aktörlerinden biri Gül İnşaat Mehmet Gül tarafından kurulmuş ve şimdi 4 oğlu Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül başarılı projelere imza atarak Gül İnşaatı yarınlara taşıyor.

Gül İnşaat’ın sahibi nereli?

Metin Gül, 1961 yılı Gümüşhane doğumlu. Gül İnşaat’ın kurucusu ve babası Mehmet Gül, 1977’de Gümüşhane’den İstanbul’a göçtü. Mehmet Gül, İstanbul’da konut ve yazlık sitelere yoğunlaştı.

Ali gül gül İnşaat kimdir?

Ali Gül, Gül İnşaat’ı kardeşi Osman Gül ile birlikte yönetiyor. Bugünlerdeki gündemi oldukça yoğun. ‘Otomobil şehri’ diye ifade ettiği Otoport isimli projesiyle son dönemlerde sesini bir kez daha yükselten Gül Eyüp, Bakırköy, Beylikdüzü ve Bahçeşehir’de yeni projelere yoğunlaşmış durumda.

Ali Gül nereli?

Edinilen son dakika gelişmesine göre Sinop Gerze İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde trafik polisi olarak görev yaparken evinde ölü bulunan 46 yaşındaki polis memuru Mehmet Ali Gül, memleketi Samsun’da gözyaşları içinde toprağa verildi.

Beyaz inşaat sahibi kim?

Seyfi Beyaz Gümüşhane’de doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Çanakkale Meslek Yüksekokulundan mezun oldu. 25 yaşında babasından ayrı olarak kardeşi Muzaffer Beyaz ile baba mesleği olan İnşaatçıkta faaliyet göstermek için Beyaz İnşaat’ı kurdu ve Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Ali Gül nereden mezun?

Ali Gül, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kaynanalar ve Kaygusuzlar dizilerinde rol aldı. Uzun yıllar Ankara Sanat Tiyatrosu’nda çalıştı. Üniversite eğitimi sürerken TRT’de seslendirme yapmaya başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector