Esra Erol Nilüfer Ne Oldu?

Esra Erol Nilüfer Ne Oldu?

ESRA EROL NİLÜFER OLAYI SON DURUM Yaşanan olayların ardından canlı yayında açıklama yapan Esra Erol, acılı anneye Nilüfer’in daha önce de kaçtığı Salih Kaya ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı kabul ettiğini söyledi. Haberi alınca yıkılan anne ise ‘Benim artık böyle bir evladım yok’ dedi.

Esra Eroldaki Nilüfer kime kaçtı?

Fullscreen. Hayriye Hanım, yaklaşık iki ay önce Esra Erol’da programına başvurarak 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in Evli ve çocuklu Salih Kaya’ya kuma olarak kaçtığını belirterek yardım istemişti.

Esra Erol Nilüfer evlendi mi?

İkinci kez evli adama kaçan Nilüfer, Esra Erol’un stüdyosunda annesine saldırdı Aylar önce kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçan ve sonrasında Esra Erol’un programına çıkarak pişman olduğunu söyleyen Nilüfer isimli genç kadın, aradan 2 ay geçtikten sonra yine aynı adama kaçtı.

Nilüfer oldu mu?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

Nilüfer (şarkıcı)

Nilüfer
Resmî site niluferonline.org
Müzikal kariyeri
Tarzlar Pop
Etkin yıllar 1972-günümüz

Nilüfer ve Salih ne oldu?

Nilüfer ve Salih Kaya ayrılık konuşması yaptı.

Nilüfer, evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’yı unutamadığını söyledi. Ardından yalnız kalmak istediğini ve bu durumda ne yapacağını kestiremediğini söyledi. Nilüfer Uysal, Salih Kaya’nın her zaman yanında olduğunu belirtti.

You might be interested:  7 Veren Gül Ne Demek?

Nilüfer neden kaçtı?

Kendisinden yaşça büyük evli bir adama kuma olarak kaçıp o ailede yaşayan 19 yaşındaki Nilüfer’in yaptıkları Esra Erol’un programına damga vurmuştu. Günlerce programa çıkarak kaçtığı adama aşık olduğunu söyleyen Nilüfer, annesinin ısrarlarından sonra evine geri dönmüştü.

Nilüfer şu an nerede?

Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

Esra Erol şu anda kiminle evli?

Ali Özbir ile evlidir. 2 çocuk annesidir.

Nilüfer kiminle evleniyor?

1.evliliği: İlk eşi 1977 yılında evlendiği prodüktör Yeşil Giresunlu. 2.evliliği: İkinci eşi 1984 yılında evlendiği tiyatro oyuncusu ve söz yazarı Çetin Akçan idi. 1974 de Ünlü müzisyen Rıza Silahlıpoda ile de nişanlanmıştı, kısa süre sonra ayrılır. Nilüfer, 1988’de işadamı Savaş Gürsoy’la da bir birliktelik yaşadı.

Mevla olayı nedir?

Dün de Kaya’nın 19 yaşındaki sevgilisi, nikahlı eş Mevla Kaya’ya saldırmıştı. Kızının yaşadığı bu duruma ve rahat tavırlarına daha fazla dayanamayan anne Hayriye Uysal, Salih Kaya ve eşi Mevla Kaya ile kızı Nilüfer Uysal’a sinirlenerek ayağındaki terliği fırlattı.

Mevla kocasına döndü mü?

Eşi ve sevgilisiyle yaşıyor.

Esra Erol Mevla soyadı nedir?

Evli ve 3 çocuk sahibi olan Mevla Kaya ve Salih Kaya(32) çifti, 8 ay önce evlerine gelen ve onlarla yaşayan Nilüfer’le (19) bir ilişkileri vardı. Bu durum evliliklerinimahvederken, kızının yaptıklarına dayanamayan acılı anne, Esra Erol’da kızına seslenmeye gelmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector