Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yasemin Sakallıoğlu Hangi Rolde?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yasemin Sakallıoğlu Hangi Rolde?

Yasemin Sakallıoğlu’nun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynadığı Lütfiye karakterinin kısa açıklaması ve resmi. Yasemin Sakallıoğlu ayrıldımı, Lütfiye öldü mü? Çakırbeyliler’in hizmetçisi.

Eşkıya daki Lütfiye kimdir?

Atv’nin reyting rekorları kıran dizisinde renkli kişiliği ile dikkat çeken oyuncu Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olduktan sonra oyunculuğa da adım attı. Yasemin Sakallıoğlu, önceki gün makyaj yaptırmak için güzellik merkezinin yolunu tuttu.

Yasemoz nereli?

Yasemin Sakallıoğlu 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. Yasemin Sakallıoğlu aslen Rizelidir.

EDHO Lütfiye Diziden neden ayrıldı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Lütfiye karakterine hayat veren Yasemin Sakallıoğlu, geçtiğimiz aylarda nişanlandığı Burak Yırtar ile ayrıldı.

EDHO Mine Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mine karakterini canlandıran Gözde Okur, hayatının en önemli karalarından birini verdi ve nikah masasına oturdu. Uzun süredir EDHO’da rol alan güzel oyuncu, daha önce Bahtiyar Ölmez, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi dizilerde de rol almıştı.

Karadenizli Yasemin Kimdir?

YASEMİN SAKALLIOĞLU KİMDİR? 1988 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, ya da Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Deniz Çakır EDHO dan neden kovuldu?

Yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen güzel oyuncu Deniz Çakır’a bir kötü haber de başrolde oynadığı Eşkiya Dünya’ya Hükümdar olmaz dizisinden geldi. Son dönemde özel hayatıyla gündeme gelen Çakır’ın yapımcı Raci Şaşmaz’ın kararıyla, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin kadrosundan çıkarıldığı öğrenildi.

You might be interested:  Papatya Çayı Ne Sıklıkla Içilmeli?

Yasemin Sakallıoğlu nerede oynuyor?

Yasemin Sakallıoğlu 2015 yılında başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Lütfiye karakterine, 2018 yılında kanal değiştirerek yeni sezona başlayan Jet Sosyete dizisinde Kumsal karakterine hayat verdi.

Minenin gerçek ismi ne?

Gerçek ismi Emine’dir fakat herkese kendini Mine olarak tanıtmıştır. 2 Kasım 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Kapanşahin, Lise mezunudur. İlk olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki Nilay rolü ile adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector