Defne Samyeli’Nin Kizi Hangi Dizide?

Defne Samyeli’Nin Kizi Hangi Dizide?

ATV’de ekrana getirilen, Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı Akın dizisinde Defne karakterine hayat veren Deren Talu, yeni bir diziye transfer oldu. Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu başrolünde Doğu Demirkol’un yer aldığı ‘Doğu’ adlı dijital dizisine konuk olacak.

Eren Talu hangi dizide oynuyor?

Talu’nun şu an oynadığı Akıncı dizisi şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesidir. Bol aksiyon sahnelerinin yanında hayatın içinden birçok konu da işleniyor.

Doğu dizisi deniz kızı kim?

Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, dijital platformda yayınlanan “Doğu” adlı diziye konuk oldu. Genç oyuncu dizinin yayınlanacak sekizinci bölümünde seyirci karşısına denizkızı olarak çıkacak. Dizinin tanıtım yayınında Talu, Doğu Demirkol’la birlikte yarışmaya katılıyor ve jüriyi etkilemeye çalışıyor.

Defne Samyeli’nin kızı Deren kaç yaşında?

Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki kızı Derin Talu, liseden mezun oldu.

Defne Samyeli şu an hangi filmde oynuyor?

Defne Samyeli ‘Sol Yanım’la geliyor

‘Sol Yanım’ın başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

Derin ve Deren Talu kaç yaşında?

DERİN TALU’NUN HAYAT HİKAYESİ

3 Eylül 2003 tarihinde ABD’nin New York kentinde dünyaya geldi. Oyuncu Defne Samyeli ile mimar Eren Talu’nun kızıdır. Deren (d.1996) adında ablası vardır. Modayla yakından ilgilenen Derin Talu, manken olma hayalini Atıl Kutoğlu’nun defilesinde podyuma çıkarak gerçekleştirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector