Baht Oyunu Yasemin Kim?

Baht Oyunu Yasemin Kim?

Tam adı: Tuğba Çom Makar. 1990, İstanbul doğumlu. AslenRizelidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı mezunudur.

Baht oyunu Yasemin teyze kim?

YASEMİN TÖZÜN (TUĞBA ÇOM MAKAR)

Yasemin, Ada’nın teyzesi, hayat dolu, cilveli bir kadındır. Ailede her kadın birer mutsuz evlilik yaparken, Yasemin yaşadığı üç ilişkide de terk edilince hiç evlenememiştir. Ada’nın sırdaşı ve dert ortağıdır.

Tuğba Çom hangi dizilerde oynadı?

tuğba çom diziografi

 • Jet Sosyete. 2018. Yıldız Yüksel.
 • Koyu Kırmızı 2012. Şule.
 • Türkan. 2010. Reyhan.
 • Komedi Türkiye Tuğba Kimdir?

  1990 doğumlu oyuncu Tuğba Çom Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunudur. 2015 senesinde yönetmen Erhan Makar ile dünya evine girmiştir. Bugüne kadar Serender, Güzel Kız, Türkan, Koyu Kırmızı, Benim İçin Üzülme ve Komedi Türkiye gibi projelerde yer almıştır.

  Cemre Baysel kaç kilo?

  Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 166 cm ve 53 kilo. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü mezunu. Dizi oyunculuğuna 2014 yılında Yeşil Deniz dizisinde Gonca rolüyle başlayan Cemre Baysel, daha sonra İsimsizler dizisinde rol aldı.

  Ada ve Bora kimdir?

  BAHT OYUNU OYUNCULARI VE GERÇEK İSİMLERİ:

  Bora Doğrusöz: Aytaç Şaşmaz. Ada Tözün (Akcan): Cemre Baysel. Rüzgar Akcan: İdris Nebi Taşkan. Tuğçe Dikman: Aslı Sümen.

  Baht oyunundaki Selin kimdir?

  İrem Yüksel, tiyatro oyuncusudur. Yüksel, 2018 yılında “Diyelim Ki Birlikteyiz” adıyla bir tiyatro oyununda sahne almıştır. İlk kamera önü deneyimini ise 2019 yılında Afili aşk dizisi ile yaşamıştır.Daha sonra televizyon deneyimini ilerleten İrem Yüksel, 2020’de Yeni Hayat dizisinde rol almıştır.

  You might be interested:  Sıklıkla sorulur: Yaprak Döker Bir Yanımız Bir Yanımız Bahar Bahçe Kimin?

  Baht Oyunu oyuncuları Ali kimdir?

  Aytaç Şaşmaz (Bora), Cemre Baysel (Ada), İdris Nebi Taşkan (Rüzgar), Aslı Sümen (Tuğçe), Hande Subaşı (Nergis), Funda İlhan (Belma), Tuğba Çom Makar (Yasemin), Anıl Çelik (Ali), Ozan Dağgez (Evren), İrem Yüksel (Selin), Emrah Ben (Aslan), Suğdem Gözalır (Pırıl), Azra Aksu (Elif) ve Altan Erkekli (Zafer).

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector